KONST / Litografier / Litografi 8011208

nr 801 1208

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Litografi, Madeleine Pyk (f. 1934), HC 14/20, signerad, bladets mått: 50x70

Kondition: oramad

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 januari 2013
kl 19:31:42

8/1 17:33:56 1      Vinnande bud
14/1 10:16:10 2      150 kr

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk